اداره کل مراکز تحقیقاتی و ارتباط با صنعت
دوره آموزشي تدوين استاندارد توسط اداره كل توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد.

اداره كل توسعه فناوري و ارتباط با صنعت معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي دوره آموزشي آشنايي با ساختار و شيوه نگارش استاندارد هاي ملي ايران "براساس استاندارد  ملي ايران شماره 5" را با همكاري سازمان ملي استاندارد برگزار نمود.

 

بر اساس اين گزارش در راستاي اجراي تفاهم نامه في مابين و با هدف تربيت دبيران حقوقي استاندارد در حوزه تدوين، دوره آموزشي استاندارد 5 در روزهاي شنبه و يكشنبه 15 و 16 ديماه در سازمان مركزي دانشگاه برگزار شد.

رويكرد آموزشي دوره مذكور عبارت است از بيان مقررات مربوط به ساختار و شيوه نگارش استانداردهاي ملي ايران با هدف  تدوين استاندارد هاي ملي ايران در تمامي رشته هاي موجود به يك روش ثابت و يكنواخت.

گفتني است شركت كنندگان اين دوره كه از اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي مي باشند و در زمينه تدوين استاندارد نيز فعال مي باشند، پس از شركت در اين دوره به عنوان دبير حقوقي سازمان استاندارد از طرف دانشگاه آزاد اسلامي با آن سازمان همكاري مي نمايند. بر اساس اين گزارش مسئوليت سازماندهي و استقرار دبيران حقوقي استاندارد در دانشگاه آزاد اسلامي با معاونت پژوهش و فناوري واحد تهران جنوب است.

پيش تر دوره هاي آموزشي پنج گانه مديريت كيفيت آزمايشگاه ها بر اساس الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 در محل سازمان مركزي برگزار گرديد و اجراي اين دوره ها به صورت منطقه اي در سطح كشور برنامه ريزي شده است كه بزودي برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید:
75
تاریخ:
1397/10/17
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تمام حقوق اين وب سايت متعلق به سازمان مركزي دانشگاه آزاد مي باشد
Powered by DorsaPortal